Proč NERIET

Kontaktní formulář

Zde nám můžete nechat zprávu. Uděláme maximum pro to, abyste svoji odpověď dostali v co nejkratším čase. Děkujeme.

Submitclear

neptun2
DSC_0731
práskové_lakování
DSC_0728

Proč právě NERIET?

V dnešní době se na nás ze všech stran valí jedna reklama za druhou. Některé firmy se nás snaží nalákat na neskutečnou kvalitu nebo skvělý design, jiné na vstřícný přístup, další pak třeba na nízké nebo ještě nižší ceny. Občas tak můžeme mít dojem, že nemůže být tak těžké získat nejhezčí, nejspolehlivější a nejlevnější výrobek v jednom. V konečném výsledku však budeme většinou zklamaní, protože jsme prostě naletěli často velmi rafinovaným reklamním trikům.

Mimo to jsou tu jiné firmy, které se snaží získat zákazníka něčím, čím se nelze jenom tak chválit v souladu se současným marketingovým slovníkem. Například téměř 50 let tradice ve výrobě našich výrobků už je už trochu jiný argument, který sice na první pohled není nijak viditelný, avšak má však svůj význam. Lidé, jejichž praxe v oboru se nepočítá na měsíce nebo roky, ale na desetiletí jsou zárukou toho, že již něco umí a většinou to umí dobře.

Dalším vodítkem může být obchodní teritorium. Je-li většina výrobků určena pro země, které jsou dnes tahounem Evropské unie, lze to brát jako určitý ukazatel kvality. Konkurence v těchto zemích bývá tvrdá a uhájit své místo na trhu vyžaduje často více, než jen plné nasazení.

Nebudeme Vám tvrdit, že jsme nejlepší, největší ani nejlevnější. Jsme však přesvědčeni, že máme ve svém oboru co nabídnout. A i když se nakonec rozhodnete pro někoho jiného, za krátkou úvahu tyto řádky určitě stály.